00 GO! Toelichting en instructie over de GO!-App
 >  GO! coaches
Introductie

GO! coaches hebben als doel om het veiligheidsbewustzijn te vergroten. Zij motiveren jou in proactief veiligheidsgedrag. Dit doen zij door bijvoorbeeld te helpen om het 'goede' gesprek te voeren, dilemma’s bespreekbaar te maken, enz. Zij lossen het probleem niet voor jou op, maar zij helpen jou om het probleem zelf op te lossen! 

GO! coaches

  • Zijn ambassadeur van GO! Zij brengen de info over het programma over en helpen mee aan verbeteringen.
  • Zijn actievoerders. GO! coaches initiëren acties en gesprekken op het gebied van veiligheid.
  • Zijn superman. GO! coaches helpen bij veiligheidsdilemma’s.

Wie zijn de GO! coaches?
Uitvoerders, projectleiders, inkopers, ontwerpmanagers, bouwplaatsmanagers, etc. We hebben GO! coaches in alle soorten en maten. Je vindt ze door heel het bedrijf. Bekijk de namenlijst hieronder en vraag een GO! coach om hulp bij jouw dilemma.


Naam

Bedrijf

Mobiel

E-mail

Kim van Dun
Utiliteit Services Eindhoven
+31 6 31762071
kdun@heijmans.nl
Sebastiaan Bruin
Utiliteit Services Rotterdam
+31 6 15267855
sbruin@heijmans.nl
Barth Wttewaall
Infra Centrale Projecten
+31 6 53252720
bwttewaall@heijmans.nl
Remko van Bakel
Woningbouw ZuidWest 
+31 6 21439838
rbakel@heijmans.nl
Henny Zwartbol
Infra Systeemintegratie & Techniek
+31 (0)6 115 147 35
hzwartbol@heijmans.nl
Bert van der Nat
Woningbouw ZuidWest
+31 (0)6 20 01 77 16
Sjaak Sinke
Woningbouw Zeeland
+31 (0)6 22 99 18 40
Robin Dullens
Infra Geodesie
+31 (0)6 53 26 50 91
Rik Kloos
Span- en verplaatsingstechnieken
+31 6 53215932
rkloos@heijmans.nl
Marvin Petrona
Heijmans Energievoorziening
+31 6 29597421
mpetrona@heijmans.nl
Ed Brasser
Utiliteit werkvoorbereiding
+31 (6) 122 974 60
Wilco van Bethlehem
Infra Nijkerk
+31 6 46293419
wbethlehem2@heijmans.nl
Patrick Pijnenburg
Infra beton
+31 6 25640204
Boy Wolfswinkel
Infra Noord West
+31 (0)6 22806858
John Schellekens
Heijmans Funderingstechnieken
06-11739437
Jos Vervoorn
Utiliteit Services Leiden
+31 (0)6 29 59 73 23
Peter van Gerwen
Infra Ontwerpmanagement
+31 (0)6 53 13 07 32
Steven Cardinaal
Vastgoed Rotterdam
+31 6 51424259
John Platenburg
Infra Wegspecialismen
+31 6 53789477
jplatenburg@heijmans.nl
Nico Heeren
Infra Kabels & Leidingen 
+31 6 11365462
nheeren@heijmans.nl
Hans Herrebout
Woningbouw Zuid
+31 6 22448134
hherrebout@heijmans.nl
Frank van Klaren
Infra Centrale Projecten
+31 6 21167158
fklaren@heijmans.nl
Jelle Pieters
Infra wegspecialismen
+31 6 81504973
jpieters@heijmans.nl
Buddy Salfischberger
Materieel Beheer
+31 6 52671138
bsalfischberger@heijmans.nl
Jan Heijmans
Infra Zuid
+31 6 54982226
jan.heijmans@heijmans.nl
Francois de Graauw
Utiliteit Projecten Schiphol
+31 (0)6 27175610
fgraauw@heijmans.nl
Edwin Grabijn
Utiliteit Services - Apeldoorn
+31 (0)6 29597386
egrabijn@heijmans.nl
Anton Remmerswaal
Infra Dordrecht
+31 6 20 36 78 09
aremmerswaal@heijmans.nl
Jim Klein
Utiliteit Services Schiphol
+31 6 11914004
jklein@heijmans.nl
Amko Pieterse
Infra Kabels & Leidingen 
+31 6 51461500
apieterse@heijmans.nl
John Boudewijns
Woningbouw Rosmalen
+31 6 53331335
jboudewijns@heijmans.nl
Rene Beijer
Infra ZuidWest
+31 6 55152827
rbeyer@heijmans.nl
Jeroen Wentink
Infra MiddenOost
+31 6 50227530
jwentink@heijmans.nl
Marcel Wielenga
Infra
+31 6 20957262
mwielenga@heijmans.nl
Jelle Bade
Infra Verkeerstechnieken
+31 6 29359951
jbade@heijmans.nl
Willian Nijenhuis
Infra Centrale Projecten
+31 6 53529932
wnijenhuis@heijmans.nl
Ronald Kruijssen
Procurement
+31 6 29597542
rkruijssen@heijmans.nl
Harrie van Lier
Infra Wegspecialismen
+31 6 51363108
hlier@heijmans.nl
Bart Hoevenaars
Infra Centrale Projecten
+31 6 20612542
bhoevenaars@heijmans.nl
Pieter-Jan Bruintjes
Infra Verwerving
+31 6 31672377
pbruintjes@heijmans.nl
John Theuns
Utiliteit Services Schiphol
+31 6 29597408
jtheuns@heijmans.nl
Sjaak Luijten
Infra Centrale Projecten
+31 6 22391347
sluijten2@heijmans.nl
Paul Beerepoot
Infra Kabels & Leidingen 
+31 6 22417959
pbeerepoot@heijmans.nl
Bert Zwart
Infra Schiphol 
+31 6 15451114
bzwart@heijmans.nl



Scan de volgende code met de app om deze toolbox te bekijken.